Te fundit

Bulqizë, gjendet kanabis në Gjuras

download

Para dy ditësh policia e Bulqizës ka gjetur të kultivuara në fshatin Gjuras 175 bimë narkotike të llojit kanabis sativa.
Bimët e gjendura janë asgjësuar më pas nga policia.
Sipas deklaratës së policisë po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.
GE/ tvbulqiza.al