Te fundit

Bulqizë, thyu tavolinat dhe karriget në lokal, i riu çohet në Prokurori

download

Fotografi ilustruese

Policia e Bulqizës ka referuar në prokurorinë e Dibrës materialet për shtetasin me iniciale  A.M, pasi dyshohet se ditën e djeshme në lagjen Minatori, në lokalin me pronësi të shtetasit L.D., i ka thyer tavolinat dhe karriget.

Sipas deklaratës së policisë dëmi i shkaktuar është me vlerë 120 Euro.

25-vjeçari ishte banues në fshatin Vajkal të Bulqizës.

/tvbulqiza.al