Te fundit

Bulqizë, vjedh dhe dëmton shtëpinë e vjehrrit, procedohet dhëndëri

images

Policia e Bulqizës ka referuar ditën e djeshme në Prokurorinë e Dibrës materialet për shtetasin U.N., pasi dyshohet se me datë 17 shtator, në fshatin Homesh ka vjedhur dhe dëmtuar orenditë shtëpiake në banesën e vjehrrit S.J.

Sipas deklaratës së policisë po punohet për kapjen e 51 vjeçarit.

G.E./ tvbulqiza.al