Te fundit

E goditi rrufeja, humb jetën 65 vjeçari nga Burreli

images (1)

Një shtetas ka humbur jetën në fshatin Burrel, pasi aksidentalisht duke punuar, është goditur nga rrufeja dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme dhe 65 vjeçari ishte banues në fshatin Lis.

Sipas policisë së Matit materialet ju kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Mat për ngjarje aksidentale.

G.E./ tvbulqiza.al