Te fundit

Fitorja e parë për Atletico Madrid

atletico-madridAtletico Madrid shënon fitoren e parë në kampionatin spanjoll me rezultatin 4-0, gjatë pjesës së dytë të takimit.

Koke ishte ai që hapi serinë e golave, pas tij shënoi Griezman golin e dytë dhe të tretë në minutën e 73 dhe të 81. Por ishte Korrea  ai që vulosi rezultatin 4-0 për skuadrën madrilene e cila e sheh veten në kuotën e 5 pikëve.

/tvbulqiza.al