Te fundit

FOTOLAJM/ Pas shiut del ylberi në Bulqizë

01

Pasditen e sotme në qytetin e Bulqizës filluan reshje shiu të cilat zgjatën për pak minuta dhe u shoqëruan me daljen e ylberit.

Temperaturat vijojnë të jenë të larta edhe pas rënies së shiut.
GE/ tvbulqiza.al

02