Te fundit

Gjendet kanabis në malin e Dhoksit

images (2)

Ditën e djeshme blutë e Bulqizës kanë gjetur të kultivuara 288 bimë narkotike në malin e Dhoksit.
Sipas policisë bimët e gjetura janë asgjësuar.

 

Ndërkohë po punohet për identifikimin dhe kapjen e kultivuesve.

 

GE/ tvbulqiza.al