Te fundit

Guri i Zi, asgjësohen 1570 bimë narkotike

images (1)

Policia e Dibrës ka gjetur dhe asgjësuar 1570 bimë narkotike në fshatin Guri i Zi.
Sipas policisë aksioni është kryer ditën e djeshme dhe bimët narkotike të gjetura janë të llojit kanabis sativa.
Ndërkohë po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.
GE/ tvbulqiza.al