Te fundit

Mamurras, vetëhelmohet 47 vjeçari

ambulance-e1471121913578

Një shtetas me iniciale A.Q., ka konsumuar lëndë helmuese fotoksinë në banesë, me datë 16 shtator dhe sipas policisë ditën e djeshme ka humbur jetën në spital.

Materialet për ngjarjen u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Kurbin.

G.E./ tvbulqiza.al