Te fundit

Mbytet 4-vjeçarja tek Shkëmbi i Kavajës

2

Një 4 vjeçare është mbytur pasditen e sotme tek Shkëmbi i Kavajës.

E mitura me iniciale E.M. u nxorr në breg nga dallgët e detit.

Në vendngjarje mbërriti policia e Durrësit, që nisi hetimet për ngjarjen, shkruan Syri.net

Sipas dëshmitarëve, mendohet se vajza e mitur u shkëput nga vëmendja e prindërve dhe u fut në det.

/tvbulqiza.al