Te fundit

Policia gjen Kanabis në Mat

download

Policia e Matit ka zbuluar 41 bimë narkotike të llojit Kanabis Sativa në fshatin Unjate.

Sipas policisë bimët e zbuluara ditën e djeshme janë asgjësuar.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

GE/ tvbulqiza.al