Te fundit

Sërish kanabis në Adriatik

images (2)

Policia e Kurbinit ka zbuluar sërish bimë narkotike në fshatin Adriatik.
Sipas deklaratës së policisë në një zonë të pyllëzuar u zbuluan të mbjella në dy parcela 600 bimë narkotike.
Bimët e gjtura u asgjësuan dhe po punohet për kapjen e autorëve.
Një javë më parë policia zbuloi bimë narkotike në po këtë fshat.
GE/ tvbulqiza.al