Te fundit

Shkatërrohet gjatë natës tubacioni i ujësjellësit në fshatin Zogj

rreshkitje-ujesjelles-620x330

Foto ilustruese

Në fshatin Zogj është shkatërruar gjatë natës tubacioni i vjetër i ujësjellësit Bllacë-Maqellarë.

Policia bën me dije se është prerë tubi në një gjatësi 221 ml.

Sipas policisë së Bulqizës ngjarja ka ndodhur më datë 27 korrik dhe po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.
GE/ tvbulqiza.al