Te fundit

Sopot, gjenden 150 bimë narkotike

downloalsto i

Foto ilustruese

Ditën e djeshme Policia e Shtetit ka gjetur të kultivuara në fshatin Sopot 150 bimë narkotike të llojit kanabis sativa.

Sipas policisë aksioni u krye rreth orës 16:00 dhe aktualisht po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

GE/ tvbulqiza.al