Te fundit

Tag Archives: Maqellare

Në kërkim të “Audi-t”

Ditën e e djeshme është shoqëruar në komisariat shtetasi D.S, 47 vjec, pasi dyshohet se, në Maqellarë, ka goditur me grushte shtetasin D.I, vjeç 45, banues në fshatin Dovalan. Sipas raportit policor, gjithashtu rreth orës 02:45, me mjetin tip “Audi Q-7”,  shtetasi nuk i është bindur postbllokut të policisë për të ndaluar dhe për pasojë është përplasur me një shtyllë ... Read More »

Vetëvaret 30 vjeçari në Dibër, flet familja

Një 30-vjeçar është vetvarur ditën e djeshme në fshatin Burim të njësisë administrative Maqellarë. Sipas policisë së Dibrës, rreth orës 13:00 është gjetur i vetvarur shtetasi B.S (Blerim Sela). Trupi i 30-vjeçarit është gjetur në kasollen e bagëtive, pranë shtëpisë së tij. Sapo mjekët e spitalit rajonal të Peshkopisë kanë informuar Komisariatin e Policisë Dibër se në urgjencë ka mbërritur ... Read More »