Te fundit

Vetëhelmohet 64-vjeçari, transportohet me helikopter në Tiranë

DSC_4832

Një 64-vjeçar nga fshati Koçaj në Bulqizë është vetëhelmuar ditën e djeshme.

Sipas policisë i moshuari me inicialet I. K. ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

Bulqiza Televizion e ka ndjekur nga larg mbërritjen dhe largimin e helikopterit në fushën pranë “Bulqizës së vjetër, nga ku u transportua trupi i të vetëhelmuarit drejt Tiranës.

Materialet mbi ngjarjen i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Dibër, si ngjarje aksidentale.

/ tvbulqiza.al

DSC_4835